Akınsoft Destek - Wolvox Destek Hızlı Satış Destek - Kayıt Sözleşmesi

http://www.akinsoftdestek.com AKINSOFT Resmi destek forumu değildir. Forum'da yapılan paylaşımların tamamı kişisel deneyimlere dayalıdır ve bilgilendirme amaçlıdır. Destek almak için önceliğiniz her zaman İl veya İlçeniz de bulunan çözüm ortakları veya AKINSOFT Genel Merkez Olmalıdır.

http://www.akinsoftdestek.com AKINSOFT Resmi forumu olmadığımız forumlarda kesin bir dille belirtilmiş olup Bilgisayar veya Yazılımda oluşa bilecek hata veya veri kayıplarında http://www.akinsoftdestek.com Yönetim ekibi veya kullanıcıları sorumlu tutulamaz. Hukuki yollara baş vurulamaz.

Foruma kayıt olarak yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş sayılırsınız.

Kurallara uymamanız durumunda forumdan süreli veya süresiz uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca gerek duyulduğunda IP adresiniz kayıtları incelenmektedir. Forum yöneticileri forumdaki mesajları silme ve değiştirme hakkına sahiptir. Foruma yazdığınız bilgiler veritabanında, forum giriş bilgileriniz ise "çerez" (cookies) olarak bilgisayaranızda saklanmaktadır.

Bu forumdaki bilgiler siz istemedikçe 3. kişilere verilmez. Herhangi bir hack saldırısında verilerinizin tehlike altında olmasından forum yöneticileri sorumlu tutulamaz

İşlemi tamamlamak için yukarıdaki koşulları ve ayrıca forum içerisinde belirtilen kuralları kabul etmeniz gerekir...